Zapraszamy na II Diecezjalne Spotkanie Kobiet w Babimoście.

Tematem przewodnim spotkania będzie:

"Dotyk Słowa. Kobiece spotkanie ze słowem i Słowem – od komunikacji do relacji."

Gośćmi i osobami prowadzącymi będą dwie fantastyczne kobiety – matka i córka – od lat pracujące na styku duchowości i psychologii: Elżbieta Łozińska i Wiesława Stefan.

Termin: 23 listopada 2019r. w godzinach od 10.00 do 16.00.

Miejsce: Msza św. - Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Babimoście, blok modlitewny - Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście

Program:

Kościół pw. św. Wawrzyńca

10.00 – Msza św.

Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście

11.45 – Część I: blok modlitewny, konferencja, miniwarsztat
13.30 – Obiad

14.15 – Część II: blok modlitewny, konferencja, miniwarsztat
16.00 – Podsumowanie i zakończenie


Uczestnictwo w drugiej części spotkania:
Warunkiem skutecznego zapisania się na wydarzenie DOTYK SŁOWA. Kobiece spotkanie ze słowem i Słowem - od komunikacji do relacji w czasie II Diecezjalnego Spotkania Kobiet, które odbywać się będzie w Gminnym Ośrodku Kultury jest przelanie kwoty 30 zł na poniższe konto:

Numer konta 06 9660 0007 0007 2658 2000 0050
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca,Kościelna 1, 66-110 Babimost.
Tytuł: Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet - imię i nazwisko

Zapisy poprzez ten linkhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqpMKiHRPfKU9no4Tptl0YErwR4ZKrEq_LPL8BbvTH7mfOMQ/viewform

Zapraszamy:-)

Zmienić można pracę, szkołę, koło w samochodzie, skarpetki i... życie!

Szukasz czegoś nowego? Chciałbyś, żeby Twoje życie było przygodą do przeżycia, a nie problemem do rozwiązania? Potrzebujesz sensu, celu i motywacji? 
A może jest dobrze, ale wiesz, że może być lepiej?

 

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to kurs Nowe Życie odbędzie się właśnie... dla Ciebie! 

Warunki uczestnictwa, zapisy i szczegółowe poniżej:

Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie we wtorek 22 października br. o 18:30 w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Modlitwa o uzdrowienie będzie po zakończeniu mszy św. i będzie kontynuacją tego szczególnego wieczoru.

Jeżeli czujesz się chory na duszy, na ciele zachęcamy Cię, abyś przyszedł i doświadczył Bożej miłości, Bożej łaski, którą Pan będzie chciał Ci ofiarować. Możesz przyjść sam lub z kimś. Dom Pana jest otwarty:-)

Na zachętę dzielimy się z Tobą świadectwem Pani Barbary z ostatniej modlitwy o uzdrowienie, która odbyła sie w parafii św. St. Kostki w czerwcu br.:

"Po mszy św. we wtorek podszedł do mnie pan z zapytaniem, czy zostaje, bo chciał się nade mną pomodlić. Od 2004 r. choruje na astmę i inne schorzenia. Po zakończonej mszy św. i odbytych modlitwach poszłam do domu. Już wchodząc po schodach szło mi się lżej. Na drugi dzień czułam się tak dobrze, że miałam uczucie lekkości, tak jakby mi ktoś płuca rozszerzył na boki, a pomiędzy płucami ktoś wsadził mi sprężarkę z powietrzem. Już nie kaszlę i nie mam duszności. Mogę spać przy zamkniętych oknach. Ten stan nadal trwa. Muszę powiedzieć, że opatrzność Boża jest przy mnie cały czas. Mogłam 30 lat temu nie żyć. Mam zakrzepicę i nie było mi wskazane rodzić drugiego dziecka. Ja żyję i syn też."
Barbara Strykowska


PS. W czasie choroby kaszel Pani Basi był tak duży, że słyszało go codziennie wielu sąsiadów. Niektórzy z nich sami zauważyli, że nagle zrobiło się cicho na klatce schodowej. Ponadto dzięki uzdrowieniu z astmy i ustaniu ciągłego kaszlu Pani Basia mogła przejść operację oczu, co wcześnie nie było możliwe ze względu na ruch jaki wywoływał kaszel.

 

Zapraszamy do parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy pierwszy piątek miesiąca.

Adoracja rozpoczyna się o godz. 21.00 i trwa do rana do godz. 6.00. 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pokrzepić mocą Bożą i znaleźć chwilę ciszy u stóp Pana.

Gdzie jesteś? Dokąd zmierzasz?

Może w swoim życiu doświadczasz, że Twoja praca, rodzina, obowiązki nie dają Ci poczucia spełnienia, że Cię czasem coś przerasta albo może masz wszystko o czym marzyłeś, a mimo to czujesz wewnątrz smutek, pustkę...

Jeśli chcesz rozpocząć nowe życie, oparte na Bogu, zapraszamy Cię na  Seminaria Nowego Życia w Duchu Świętym, które pomogą Ci świadomie odkryć cel Twojego życia.

Seminaria rozpoczną się 25 kwietnia 2019r. w Parafii Św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Start po Mszy Św. wieczornej, około godz. 19.15.

Seminaria stanowią cykl 7 spotkań, w każdy czwartek (z wyłączeniem 2 maja 2019r.), które zakończą się w dniu 13 czerwca 2019r.

Uczestnicy Seminarium podczas każdego spotkania uczestniczyć będą we wspólnej modlitwie,  wysłuchają katechezy tematycznej, a następnie spotkają się w kilkuosobowych grupach dzielenia prowadzonej przez Animatora. Każdy "Seminarzysta" otrzyma książeczkę z fragmentami Słowa Bożego na każdy dzień tygodnia. Główny sens Seminarium polega na codziennej modlitwie na podstawie Słowa Bożego  zawartego w otrzymanej książeczce oraz na kontemplacji, na które to uczestnik przeznaczy ok. pół godziny dziennie.

Podczas Seminarium będzie czas na spowiedź, modlitwę wstawienniczą oraz modlitwa o wylanie Darów Ducha Św.

Koszt: 30 zł.

Zapraszamy:-)

 

Informacje i zapisy u Rafała, tel.: 692 722 167.